Airvitamin A1000

Bestseller
Značka: Airvitamin
4 850 Kč / ks 4 008,26 Kč bez DPH
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Čistička vzduchu, elektrostatický omyvatelný filtr, 2 režimy (plazmový generátor nebo ionizátor), místnost do 60m², spotřeba 3-6W, hlučnost 1-8dB. Airvitamin vyniká snadnou údržbou bez investic do filtrů, perfektním designem a zpracováním. Made in Korea.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plazmová čistička vzduchu Airvitamin A1000

Disponuje elektrostatickým filtrem, který zachycuje nejjemnější částice prachu. A zároveň generuje plazmu nebo záporné ionty. Není třeba dokupovát náhradní filtry, je ihned připravená k provozu. Kazetu s elektrostatickým filtrem lze jednoduše otřít kapesníkem na sucho i na mokro (důkladně nechat vyschnout). Kazeta s elektrostatickým filtrem je vhodná také pro mytí v myčce.

Režimy fungování čističky

Elektrostatická čistička Airvitamin je schopná pracovat v jendom ze dvou režimů. Můžete si tak co vám více vyhovuje.

Ionizátor vzduchu

V tomto režimu čistička nabíjí vzduch zápornými ionty, které naplňují místnost svěžím a čerstvým vzduchem, který se vyskytuje v lese nebo u vodopádů. Záporné ionty jsou jakýmisi vzdušnými vitamíny. Dodávají tělu energii. Působí proti únavě. Tento režim je vhodný pro alergiky a astmatiky. Záporné ionty si také poradí s nečistotami, baktériemi a viry, ale ne v takové míře jako plazma.

Plazmová čistička vzduchu

Tento režim razantně eliminuje viry, bakterie, nepříjemné pachy, prach, cigaretový kouř a pyly. Naruší buněčné stěny virů a bakterií, které usmrtí a místnost provzdušní. Vhodné do kuřáckých místností, koupelen, kuchyní, místností s domácími mazlíčky, sklepů apod.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističky vzduchu
Záruka: 2 roky

Airvitamin je výrobcem plazmových čističek vzduchu. Značka pochází z Estónska. Výrobce nabízí vysoce kvalitní produkty vyrobené v Koreji (mnohonásobně lepší zpracování, než u čističek z Číny, kterých je většina). Airvitamin si zakádá nejen na bezchybném zpracování, ale také na designu. Airvitamin používá pro čištění vzduchu inovativní technologii generaci plazmy. Plazma spolehlivě likviduje viry, bakterie, plyny a další škodlivé prvky. Jedná se o velmi spolehlivého výrobce. Případné reklamace jsou vyřízeny okamžitě, zajištěn je také pozáruční servis. Čističky Airvitamin maji velmi nízkou míru poruchovosti.