Aquaphor DWM 201 S

Značka: Aquaphor
18 900 Kč / ks 15 619,83 Kč bez DPH
Vyprodáno

Reverzní osmóza, indikátor životnosti vložek (elektronický), čistí vodu z vodovodního řádu. Reverzní osmóza dokáže zbavit vodu až 99,9% všech nechtěných přísad. Zabírá dvakrát méně místa a výměna filtrů je velmi jednoduchá. Do drenáže stačí naplnit dvakrát méně vody a filtrace je jednou tolik rychlejší než u ostatních filtračních zařízení. Životnost je mnohem větší než u ostatních. Filtrační výkon: 47,2 l / hod. Sada filtračních vložek K5–K2–Membrána 50K–K7M.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DWM-201

je vybaven světelnou a zvukovou indikací. Světelná indikace pro každou filtrační vložku zvlášť.

dwm201-pocitadlo

Aquaphor DWM 201 S - systém filtrace

K5

Odstraní hrubé nečistoty do velikosti 5 mikronů. Funguje tedy jako předfiltr a zychycuje například: hlínu, písek, rez, jíl, apod.

K2

Odstraní nečistoty do 3 mkronů (chlor, fenol a benzol, pesticidy, mechanické přísady, těžké kovy, normalizuje PH).

Membrána 50K

Nejjemnější filtrace zachycující veškeré ostatní složky vody, jako organické a neorganické látky, soli, bakterie, víry, cysty, dusičnany, zápach a barvu vody a další.

Celý seznam co umí filtr odstranit:

Chlor, fenol, benzol, pesticidy, mechanické přísady (písek, hlínu, řez), těžké kovy, tvrdost vody, vápník a hořčík, bílé usazeniny na kohoutku, dřezu atd. Bakterie, viry, cysty, dusičnany, dusitany, chloridy, radionuklidy, příchuť, zápach, barvu.

K7M

Obohacuje vodu o užitečné minerály a zlepšuje její chuť.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Reverzní osmóza
Záruka: 2 roky
Filtrační výkon: 47,2 l / hod.