Aquaphor KRISTALL SOLO

Značka: Aquaphor
1 750 Kč / ks 1 446,28 Kč bez DPH
Skladem ext.

Filtr pod dřez, životnost: 4000 l, je vyroben z odolného plastu. Výměna filtračních vložek je velmi jednoduchá. Šetří prostor. Filtrační vložky využívají technologii „karbonblok“. Filtrační vložka K1– 02 - zvýšená kapacita sorbentu o 10% v porovnání se standardními desetipalcovými vložkami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Filtr pod dřez AQUAPHOR KRISTALL SOLO, nejúčinnější způsob čištení vody, který je vhodný pro každodenní použití v každé domácnosti. 

Aquaphor KRISTALL SOLO dokáže z vody odstranit

 • chlór
 • fenol, benzol
 • pesticidy
 • mechanické přísady (písek, hlínu, rez atd.) s velikostí částic do 0,8 mikronu
 • těžké kovy
 • vodní kámen
 • normalizuje PH


Životnost vložek je 4000 l. Toto množství odpovídá 1–1,5 roku spotřeby vody ve tříčlenné rodině. Náhradní vložKA (K1-02) stojí 490 Kč.

Čím se Aquaphor KRISTALL SOLO liší od ostatních filtrů pod dřez?

 • objem sorbentu ve vložce je vyšší o 10%, a to příznivě ovlivňuje životnost, a také kvalitu čistění
 • moderní technologie „slim“ výrazně šetří prostor
 • je velmi kompaktní, a to díky upevnění modulu k originální patentované konstrukci kolektoru
 • při vkládání vložky jednoduše nasadíte modul do kolektoru a pootočíte s ním tak, aby zacvakl
 • při vyjímání vložky stačí stisknout tlačítko a zlehka pootočit modul
 • při výměně modulu dokonce obnovujete i pouzdro čističe vody. Při dlouhodobém používání filtru se tímto zamezí rozmnožování bakterií. 

Jak Aquaphor KRISTALL SOLO funguje?

 

Filtraci vody zajišťuje výměnná uhlíková vložka K1– 02 o velikosti 3 mikronů.

Díky vyváženému poměru práškovitých a vláknitých sorbentů odstraňuje aktivní chlór, ionty těžkých kovů a organické látky. Technologie karbon blok - filtrační mřížka s makropóry, které jsou vyplněny aktivním kokosovým uhlím a iontoměničovým vláknem Akvalen. Využívá mikrokrystalické shlukové stříbro (baktericidní účinek). Intenzivní dočištění vody.

 

Jaké jsou vlastnosti této vložky?

Aquaphor jako jediná společnost na světě vyrábí karbon blok podle technologie „CF-block“. Karbon blok je složen z kokosového uhlíku. 

carbonblockCF blok

Standardní karbonblok                         CF-blok Aquaphor

Vložky Aquaphor využívají drobné kuličky kokosového uhlíku (2 krát menší, než v obyčejných vložkách). Kontaktní plocha sorbentu se zvětšuje 4x a tím i jeho efektivita použíti 

razmer castic

Akvalen 

je patentované vlákno, které z vody účinně odstraňuje ionty těžkých kovů. Zvětšuje filtrační plochu tím, že udržuje uhlík pohromadě. Díky tomu se také zvětšuje životnost vložky až 3 krát. 

Aqualen

Ve filtrech Aquaphor má stříbro baktericidní účinky, a to až do konce životnosti vložky. Naopak v klasických filtrech se stříbro nachází na uhlíku. Uhlík nemá stabilní povrch, a proto se vymývá do přefiltrované vody. Stříbro je těžký kov a ve velkém množství se z něj stává škodlivá látka. 

Serebro fiksacia

      Metoda dynamické fixace stříbra v Akvalenu

Co obsahuje vodní filtr KRISTALL SOLO?
Samostatný kohoutek na vodu, který se nachází na kuchyňské lince, pouzdra vložek, vložku K1– 02 , sady připojovacích hadic a návod k použití.

Technické charakteristiky filtru KRISTALL SOLO: připojení 1/2", filtrační výkon je 1,5 l/min, pracovní teplota +5 … +40, max. pracovní tlak 6,3 atm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Filtry pod dřez
Záruka: 2 roky
Rozměry (mm): 90×260