Ionic Care Triton X6 - zkušenosti

S čističkami vzduchu máme zkušenosti již více než 9 let. Za tuto dobu se čistička vzduchu Ionic-CARE neustále zlepšovala. Jak v kvalitě zpracování tak ve spolehlivosti. Níže najdete krátké shrnutí informací o této čističce vzduchu. Brzy plánujeme také rozsáhlou recenzi.

Chytání prachu

Ionic Care Triton X6 chytá prach na elektrostatický filtr. Za 7 dní provozu jsou elektrostatické lišty zcela pokryté prachem. Je zachytáván jemný i hrubý prach. Tyto nečistoty lze z filtru setřít suchým hadříkem. Pokud by jste použili vlhký hadr nebo ubrousek, je potřeba nechat lištu důkladně vyschnout. Poté vložíte lištu do přístroje a můžete opět začít chytat prach.

Ionizace

Ionizace u tohoto přístroje funguje velmi spolehlivě. Jedná se o generování záporných iontů, které osvěží váš vzduch a zbaví jej virů, pachů a škodlivin. Ionizační drátky jsou u čističky Ionic Care velmi vkonné a jsou schopny pokrýt plochu 75m2.

Je něco lepšího než Ionic Care?

Parametr Existuje něco lepšího? Vysvětlení
Cena NE Bezkonkurenční cena na trhu čističek vzduchu.
Výkon ANO Čističky vzduchu s výměnnými filtry mají mnohonásobně vyšší výkon filtrace.
Poruchovost - Vzhledem k množství prodaných kusů je poruchovost na minimální úrovni. Je porovnatelná s ostatními kvalitními čističkami vzduchu.