Duux Solair

Značka: Duux
11 999 Kč / ks 10 433,91 Kč bez DPH
Skladem ext.

Čistička vzduchu, vzdušný výkon 270m³/hr, pro plochu do 40m², 3 stupně filtrace, světlo 16.7 mln barev, ukazatel kvality vzduchu, hlučnost 30-55 dB, spotřeba 25-65 W.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čistička vzduchu Duux Solair je spojením designu funkčnosti a kvality.

Duux Solair má 360° proudění vzduchu

Zajišťuje optimální proudění vzduchu v celé místnosti. Tato čistička vzduchu je vhodná pro místnosti do 40 m².solair_airflow

Duux Solair filtrace

  • PŘEDFILTR (100 %)Vnější kovový filtr zachytává velké částice, jako jsou vlasy, pyl či zvířecí srst pro lepší efektivitu následujících filtrů.
  • HEPA FILTR (99,97 %)HEPA filtr zachycuje 99,97 % škodlivých látek ve vzduchu o velikosti 0,3 mikronu
  • AKTIVNÍ UHLÍKOVÝ FILTR (90 %)Filtr s aktivním uhlím sbírá těkavé látky, výpary a pachy (cigaretový kouř, plísně, chemické látky).

Příjemná terapie světlem

Vytvořte perfektní atmosféru pro každou příležitost ovládáním barev a intenzity světla. Vyberte si z 16,7 milionu barev, abyste stimulovali energii, štěstí, produktivitu či představivost. Zvolte si intenzitu, která Vám vyhovuje. Je to celé pouze na Vás...

Jednoduché ovládání

Duux Solair je vybaven nejmodernějšími technologiemi pro pohodlné ovládání. Nastavte časovač, jas a jediným pohledem zkontrolujte, jestli není třeba vyměnit filtr. Vše pomocí elegantních dotykových tlačítek.

Indikátor momentální kvality vzduchu

Indikátor AQI Vám přesně ukáže, jaká je momentální kvalita vzduchu. Zelená znamená čistý vzduch, červená pak potřebu zahájit čištění.

Duux Solair má inteligentní senzor

Solair je vybaven 2 senzory pro automatické nastavení rychlosti ventilátoru dle kvality vzduchu. Tato funkce šetří energii výběrem optimálního nastavení a zároveň tak snižuje provozní hluk. Při provozu v automatickém režimu Vám bude svítící proužek ukazovat momentální kvalitu vzduchu.

Navrženo a vyvinuto v Holandsku

Inspirováno logikou a krásou přírody. Design čističky vzduchu Solair je charakterizován osvědčenými technologiemi, vědou o materiálech a organickými sloučeninami. Přírodní tvar připomíná slunečnici, z jejíchž listů vychází čistý vzduch a z jádra světlo, což jsou dva životně důležité prvky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističky vzduchu
Záruka: 2 roky